KONST / Litografier / Färglitografi 14733280
nr 1473 3280
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Handfat. Signerad, numrerad 93/330, daterad -73. Färglitografi, bildmått: 27x34, yttermått inklusive ram: 48x53 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:21:30
2/6 07:30:46
100 kr
5/6 14:53:25
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren